Pico Bello Hej! Sprawdź, kim jesteśmy!

Pico Bello to ślubna pracownia florystyczno-dekoratorska w Trójmieście, która z przyjemnością zadba o wyjątkową scenerię Twojego ślubu i wesela.

Wyznaczamy trendy, inspirujemy, tworzymy unikalne koncepty, łączymy tradycje z nowoczesnymi elementami. A dla tych, którzy się wahają, przygotowaliśmy gotowe tematyczne propozycje, aby ślubne wybory były jeszcze łatwiejsze.

Z każdego ślubnego wnętrza wydobędziemy to, co najlepsze. Jesteśmy pasjonatami, którzy do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Bez względu na to czy będzie to kameralna ceremonia w plenerze czy też duże wesele pod namiotem, staniemy na wysokości zadania, aby dostarczyć najlepszych estetycznych wrażeń Wam i Waszym gościom.

Nie boimy się wyzwań, zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań, które podkreślą charakter dnia w połączeniu z Waszymi charakterami.

Nasze dekoracje to wypadkowa naszej pasji i Waszej miłości.

Bogna Bojanowska & Agnieszka Kudela

Pico Bello - Make it happen

Pico Bello dekoracje ślubne Gdynia i Gdańsk
Dekoracje ślubne Pico Bello Agnieszka Kudela Bogna Bojanowska 600
.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e6b1b3;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#b2b2b2 !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://picobello.com.pl/wp-content/uploads/2017/12/PicoBello.com_.pl-KONTAKT-2-1.jpg); } #cata_custom_heading_lm5t3yq6au > h6 {}