Blog

POMYSŁ NA WIECZÓR PANIEŃSKI / KINO POD CHMURKĄ

ślub w plenerze dekoracje ślubne

Ile przyszłych Panien Młodych, tyle pomysłów na organizację wieczoru panieńskiego. Dla naszych Klientek zawsze szukamy indywidualnych rozwiązań, które wprawią w zachwyt i pozwolą na cudowną zabawę.

W sezonie letnim aż żal nie wykorzystać pięknej aury, aby wśród natury przygotować nie tylko strefę chill-out, ale też przestrzeń na relaks wśród przyjaciółek, z dobrym filmem w tle. To pretekst do spotkania, do rozmów, do celebrowania chwili.
Czytaj więcej „POMYSŁ NA WIECZÓR PANIEŃSKI / KINO POD CHMURKĄ”

MOTYW PRZEWODNI / INICJAŁY

dekoracje ślubne inicjały młodej pary

Przy poszukiwaniach motywu przewodniego dla Klientów, staramy się w pierwszej kolejności poznać ich lepiej. Rekomendujemy rozwiązania proste, ale nadające charakter wydarzeniu. Inicjały należą do naszych ulubionych. Są niezwykle wdzięczne i przyjemne w realizacji. Już drobny ich akcent w ciekawej formie daje efekt WOW. A poza tym, to niezwykle personalne rozwiązanie, a takie lubimy i my i nasi Klienci najbardziej.

Czytaj więcej „MOTYW PRZEWODNI / INICJAŁY”

DETALE / ŚWIECE

dekoracje-Ciekocinko-spodkocyka-pl-2016-06-25-8200

Detal ma znaczenie równie wielkie jak ogólna dekoracja. Czasem drobny element, a potrafi nadać unikalny charakter podkreślający dekoracje. Niewątpliwie świece w każdej postaci zmieniają przestrzeń, sprawiając, że wszystko widać w zupełnie innym blasku.

Świeczki w wysokich świecznikach, małych tea lightach, czy nawet w słoikach stworzą niezwykły klimat. Im ich więcej tym lepiej. Można je przygotować w wersji saute lub z elementem pasmanteryjnym czy kwiatem.
Czytaj więcej „DETALE / ŚWIECE”